ЗОЛОТИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИСОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Матеріально - технічне забезпечення забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічна база Золотинська ЗОШ І-ІІ ступенів відповідає цілям і завданням освітнього закладу. Будівля школи площею 1047 кв.м. Під’їздні шляхи та прилеглі території асфальтовано. На території створено зелені зони, квітники, налагоджено зовнішнє освітлення будівлі та території закладу. Школа має один основний в’їзд та один окремий для в’їзду до котельні. Територія школи повністю огороджена.

Освітній процес здійснюється у 4 класних кімнатах (початкова школа) та  предметних кабінетах:

- 1 кабінет української мови і літератури;

- 1 кабінет зарубіжної  літератури;

- 1 кабінет біології;

- 1 кабінет фізики;

- 1 кабінет математики;

- 1 кабінет інформатики;

Заклад має кабінет директора, методичний кабінет, бібліотеку, медичний кабінет, шкільну їдальню на 40 місць.

Кількість комп'ютерів  у закладі - 10, ноутбуків – 3, телевізорів – 5, мультимедійних проекторів – 1.

У приміщенні школи є доступ до інтернету через покриття WiFi.