ЗОЛОТИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИСОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У Золотинській ЗОШ І-ІІ ступенів Висоцької сільської ради створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Усі основні приміщення  мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого/коричневого кольору, стелі, віконні рами – білі, двері – білі або кольору дерева. Розташування меблів і обладнання, сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. штучного  У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання.

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та особливостям дітей, враховується специфіка освітнього процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

З 1 вересня 2019 року у закладі відкрито  клас з інклюзивною формою навчання (6 клас). Працює на ставку асистент вчителя. Заклад співпрацює з Дубровицьким інклюзивно-ресурсним центром Дубровицької районної ради (адреса: вул. Шевченка, 36), де можуть отримати консультації  педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні. Індивідуальні корекційно-розвиткові заняття проходять у школі та ІРЦ.

Для дитини з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища.

Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:

1. Затишні, ошатні класні кімнати.

2. Внутрішні санвузли.

3. Шкільна їдальня.

5. Освітній процес забезпечується навчальною, методичною та науковою літературою на електронних носіях.