ЗОЛОТИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИСОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником

Висоцька сільська рада

РІШЕННЯ

від  10.12.2019                                                                                                № 65

Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та здобувачів освіти  Висоцької сільської ради

З метою забезпечення здобуття загальної середньої освіти усіма дітьми шкільного віку, які проживають на території Висоцької сільської ради, відповідно до Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684 (зі змінами), відповідно до підпункту 4 пункту «б» статті 32, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Висоцької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити сектор освіти, молоді та спорту Висоцької сільської ради відповідальним за створення і постійне оновлення реєстру даних про дітей шкільного віку від 6 до 18 років, які проживають на території Висоцької сільської ради.

2. Закріпити територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти, що належать до комунальної форми власності (крім закладів загальної середньої освіти, зарахування до яких здійснюється виключно за результатами конкурсного відбору або за направленням в установленому порядку)згідно з додатком.

3. Сектору освіти, молоді та спорту Висоцької сільської ради (Постоєвій С.М.):

3.1. Уносити до реєстру персональні дані дитини шкільного віку: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), дата народження, місце проживання чи перебування, місце навчання (заклад освіти), форма навчання та належність до категорії осіб з особливими освітніми потребами.

3.2. Видаляти з реєстру дані дитини шкільного віку у разі:досягнення нею повноліття;здобуття нею повної загальної середньої освіти;наявності письмово підтвердженої інформації про взяття її на облік (включення до реєстру) на території іншої адміністративно-територіальної одиниці;її вибуття на постійне місце проживання за межі України (з припиненням здобуття загальної середньої освіти в Україні).

3.3. Використовувати для створення та оновлення реєстру отримані дані про дітей шкільного віку,у тому числі з інших реєстрів або баз даних.

3.4. Здійснювати протягом 10 робочих днів з дня отримання даних їх обробку з дотриманням вимог Законів України «Про інформацію», «Про захист персональних даних», у тому числі звіряти їх з даними реєстру та у разі потреби вносити до нього відповідні зміни і доповнення.

3.5. Вносити або змінювати дані про дитину в реєстрі відповідно до письмової заяви батьків (одного з батьків) дитини чи інших законних представників згідно п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України                           від 13 вересня 2017 року №684 (зі змінами).

3.6. Надавати протягом п’яти робочих днів з дня встановлення факту відсутності інформації про місце навчання (заклад освіти) дитини шкільного віку, дані якої наявні в реєстрі, сектору освіти, молоді та спорту Висоцької сільської ради для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом права дитини на здобуття загальної середньої освіти.

3.7. Складати та подавати на підставі даних реєстру статистичний звіт про кількість дітей дошкільного та шкільного віку за формою та у порядку, затвердженому Міністерством освіти і науки.

4. Керівникам закладів освіти всіх типів та форм власності, які розташовані на території Висоцької сільської ради:

4.1. Вести облік вихованців, учнів та надавати щороку не пізніше 15 вересня сектору  освіти, молоді та спорту Висоцької сільської ради дані про всіх учнів, які зараховані, та дані про кількість вихованців, які відвідують такий заклад або перебувають під його соціально-педагогічним патронатом.

4.2. Здійснювати облік дітей шкільного віку та учнів щодо зарахування,переведення, відрахування із  закладу освіти.

4.2.1. Подавати не пізніше 15 числа наступного місяця  сектору  освіти, молоді та спорту Висоцької сільської ради дані про учнів, які переведенні до іншого закладу освіти або відраховані з нього, зазначаючи місце продовження здобуття ним загальної середньої освіти (заклад освіти).

4.2.2. Забезпечити інформування не пізніше 15 числа наступного місяця з дня зарахування учня, який здобував загальну середню освіту в закладах освіти інших адміністративно-територіальних одиниць, уповноваженого органу адміністративно-територіальної одиниці,на території якої розташовано заклад освіти, у якому учень здобував загальну середню освіту.

4.3. Невідкладно повідомляти сектор освіти, молоді та спорту Висоцької сільської ради, службу у справах дітей Дубровицької районної державної адміністрації у разі відсутності учня на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин.

5.  Сектору освіти, молоді та спорту Висоцької сільської ради, службі у справах дітей Дубровицької районної державної адміністрації у випадку отримання повідомлень щодо порушень прав дитини на здобуття загальної середньої освіти проваджувати діяльність відповідно до чинного законодавства України.

6. Структурним підрозділам Висоцької сільської ради, спеціальним установам та закладам, які здійснюють соціальний захист і профілактику правопорушень, закладам освіти усіх типів та форм власності надавати інформацію про дітей дошкільного і шкільного віку на вимогу сектору освіти, молоді та спорту Висоцької сільської ради.

7. Організацію виконання цього рішення покласти на сектор освіти, молоді та спорту Висоцької сільської ради.

Сільський голова                                                                        Людмила ГУРА

до рішення

виконавчого комітету

від   10.12.2019  № 65